سرویس منحصربفرد ساین و انتشار نرم افزار

در اپ استور سیبانه

ساین

پلتفرم ساین سیبانه

توسعه داده شده برای برنامه نویسان ایرانی

سرویس جدید و منحصربفرد ساین سیبانه بدون داشتن نمونه مشابه دیگری می‌تواند برای همیشه محدودیت‌‌های اعمال شده برای توسعه‌دهندگان و شرکت‌های ایرانی را از رفع کند و کابوس لغو و باطل شدن یکباره مجوز انتشار را برای همیشه از بین ببرد.

معنی ساین

مقدمه

عرضه اپلیکیشن برای آیفون ، آیپد و آیپاد

نرم افزارهای توسعه داده شده برای سیستم عامل iOS برای نصب و اجرا بر روی این سیستم عامل نیاز به بررسی و تایید شرکت اپل دارند.بدین صورت که شرکت اپل به منظور بالا بردن ضریب امنیت دیوایس‌های خود که از این سیستم عامل استفاده می‌کنند نرم افزارهای منتشر شده برای آنها را ابتدا مورد بررسی قرار می‌دهد و سپس اجازه انتشار و نصب بر روی آیفون ، آیپد و آیپاد را صادر می کند. توجه داشته باشید که این تاییدیه با روش‌های زیر انجام میگیرد.

 

روش عمومی ( اکانت دولوپر ) :

توسعه دهنده ، نرم افزار تولیدی خود را برای شرکت اپل ارسال
می‌کند و کارشناسان اپل بعد از بررسی و تایید، مجوز عرضه آن را در اپ استور اپل صادر می کنند.

 

روش سازمانی ( اکانت اینترپرایز ) :

اپل به شرکت های بزرگ این امکان را می‌دهد که علاوه بر روش عمومی که منحصرا برای عرضه نرم افزار برای کاربران عادی است نرم افزارهای سازمانی خود را بدون ارسال به اپل در اختیار کارمندان خود قرار دهند. از این رو مجوزی تحت نام اینترپرایز در اختیار این شرکت‌ها قرار می‌دهد تا با استفاده از آن نرم افزارهای خود را در اختیار کارمندان خود قرار دهند.طبق قوانین اپل، شرکت ها مکلف هستند نرم افزارهای خود را تنها در اختیار کارمندان خود قرار دهند و در صورت عرضه نرم افزار برای کاربران عادی مجوز اینترپرایز آنها لغو خواهد شد و نرم افزارهای نصب شده آنها از کار خواهند افتاد.

sign

محدودیت کجاست؟!

عرضه اپ‌های ایرانی برای آیفون و آیپد

 

داشتن اکانت دولوپر

توسعه دهندگان ایرانی از همان ابتدا در عرضه نرم افزارهای خود برای آیفون و آیپد با محدودیت‌هایی همراه بود‌ه اند.
اولین محدودیتی که تمام برنامه نویسان و شرکت‌های ایرانی را درگیر کرده بود تهیه اکانت توسعه دهنده اپل بود.(برای تهیه اکانت دلوپر اپل اینجا کلیک کنید.) نبود کشور ایران در سیستم پرداختی برای خرید اکانت دولوپر اپل مشکلی بود که به واسطه برخی شرکت‌های واسط پرداخت قابل حل شدن بود. امروزه اپل محدودیت‌های جدیدی را برای تمامی افرادی که قصد خرید اکانت دولوپر اپل را دارند اعمال کرده است و این محدودیت‌ها تنها شامل توسعه دهندگان ایرانی نمی شود.

 

عرضه اپ در اپ استور اپل

اپل قوانین سفت و سختی را برای عرضه اپلیکیشن در اپ استور اپل اعمال می‌کند از بررسی رابط کاربری گرفته تا حق کپی رایت و قانونی بودن محتوا مورد بررسی اپل قرار می‌گیرند. این قوانین شامل حال تمامی برنامه نویسان می‌گردد و محدود به توسعه دهندگان و شرکت های ایرانی نیست. اما علاوه بر موارد فوق اپل از سال گذشته محدودیت جدید را نیز برای ایرانیان اعمال کرده و از اعطای مجوز عرضه نرم افزارهای ایرانی در اپ استور اپل به دلیل تحریم ها سرباز می زند. از این رو امکان عرضه نرم افزارهای ایرانی در اپ استور اپل عملا غیر ممکن شده است.

ساین کردن

راه حل چیست ؟!

تضمین ۱۰۰ ٪ عدم از کار افتادن اپلیکیشن عرضه شده شما در سیبانه

سرویس ساین منحصربفرد سیبانه

 

ساین نرم افزار به کمک مجوز اینترپرایز

بعد از محدودیت های اعمال شده توسط اپل برای عرضه نرم افزارهای ایرانی در اپ استور اپل ، شرکت ها و برنامه نویس‌های ایرانی اقدام به استفاده از مجوزهای اینترپرایز کردند. با وجود ریسک بالا این روش به عنوان جایگزین توانست به صورت مقطعی مشکل کاربران ایرانی را رفع کند.
این روش تا زمانی که اپل تصمیم نگرفته بود قوانین خود در مورد مجوزهای اینترپرایز را به طور کامل اجرا کند کاربرد داشت اما از اوایل سال ۲۰۱۹، اپل تصمیم گرفت اکانت هایی که نسبت به انتشار نرم افزار برای کاربران عادی اقدام کرده‌اند را مسدود کند. با مسدود شدن اکانت‌های اینترپرایز نرم افزارهای ایرانی که از اکانت‌های اینترپرایز استفاده کرده بود از دسترس خارج شدند.

 

ساین نرم افزار به کمک پلتفرم منحصربفرد سیبانه

ما در سیبانه پلتفرمی منحصربفرد sign را برای برنامه نویسان و شرکت‌های ایرانی توسعه داده‌ایم تا بدون محدودیت و دغدغه از بابت از کار افتادن نرم افزار خود ، به توسعه کسب و کار خود تمرکز داشته باشند.
پلتفرم توسعه داده شده توسط سیبانه این ضمانت را به برنامه نویسان و شرکت‌های ایرانی می‌دهد که نرم افزار عرضه شده آنها برخلاف روش استفاده از مجوز اینترپرایز هرگر از کار نخواهد افتاد.