دور زدن تحریم ها توسط گوشی‌های هواوی

دور زدن تحریم ها توسط گوشی‌های هواوی

همان طور که در جریانید مدتی است که آمریکا شرکت هواوی و محصولاتش را چند پیش تحریم کرد. در نتیجه هواوی در تولید و فروش محصولات خود به مشکل برخورده است. به گزارش بلومبرگ شرکت چینی هواوی برای دور زدن تحریم‌های کنگره آمریکا لایسنس طراحی شده برای محصولات هوشمند تولیدی خود را به شرکت‌های دیگر واگذار می‌کند. دلیل این کار واگذاری لایسنس هواوی جهت رفع تحریم های آمریکا است.  از این طریق می تواند قطعات لازم را برای تولید محصولاتش بدون وجود مشکلی تهیه کند. ظاهرا مذاکرات بین ابر شرکت چینی هواوی و طرف‌های ثالث در جهت واگذاری لایسنس گوشی‌های هواوی به سایر شرکت‌ها در جریان است. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا دور زدن تحریم ها توسط گوشی‌های هواوی را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

واگذاری لایسنس گوشی‌های هواوی به سایر شرکت‌ها

واگذاری لایسنس گوشی‌های هواوی به سایر شرکت‌ها

شرکت هواوی در حال مذاکره با برخی شرکت‌های خارجی است تا لایسنس ساخت و طراحی گوشی‌های برند خود را به آن‌ها واگذار کند؟ دلیل این امر دسترسی به قطعاتی است که تهیه آنها برای این شرکت چینی امکان پذیر نیست. یکی از این شرکت ها، Xnova است. ایکس نوا یکی از زیرمجموعه‌های شرکت تهیه لوازم پستی و قسمت ارتباطی کشور چین با نام (PTAC) است. طبق خبر های به دست آمده به احتمال زیاد این شرکت برخی مجوزهای طراحی گوشی های هواوی را جهت تهیه قطعات لازم برای ساخت آنها را خریداری خواهد کرد. طرف دوم در حال مذاکره شرکت TD Tech Ltd هم است.

قرار است که این شرکت فروش محصولات خود را تا سال آینده میلادی به بیش از ۳۰ میلیون دلار برساند. پس این تغییر استراتژی در مراحل ساخت و عرضه محصولات جهت استفاده از چیپ های کوالکام و مدیاتک است. این شرکت همه این تغییرات را در جهت دور زدن تحریم های آمریکا برای استفاده از فناوری های جدید مثل اینترنت 5G و یا بهره گیری از تمام فعالیت ها و برنامه های موجود در گوگل پلی و پلی استور انجام می دهد. دو شرکت هواوی و ZTE در فهرست تحریم های کنگره آمریکا قرار دارند زیرا از نظر آنها برای امنیت ملی و سیاسی آمریکا خطرناک تلقی می‌شوند. باید منتظر واکنش آمریکا در این مورد باشیم.

واگذاری لایسنس هواوی جهت رفع تحریم

واگذاری لایسنس هواوی جهت رفع تحریم

  • تحریم هواوی در پی تحید تلقی شدن این شرکت برای منافع آمریکا

  • ادامه گفتگو ها با دو شرکت PTAC و TD Tech Ltd

  • تغییر چیپ های استفاده شده در گوشی های هواوی

     

  • برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه بیار برای ایفون   بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×