ممنوعیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده

ممنوعیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده

سازمان توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و آنلاین یکی از مراکزی است که زیرمجموعه وزارت ارشاد به حساب می آید. این مرکز با ارسال یک اس ام اس خواستار عدم استفاده از نام پلتفرم هایی که توسط سازمان وزارت ارشاد و کمیته مزبور مورد فیلترینگ قرار گرفته اند، ( عدم استفاده ازعنوان تلگرام، فیس بوک و یوتیوب توسط ناشران) شد. در این پیامک مدیران، تولید محتوا کنندگان و برنامه نویسان فضای مجازی را از بکاربردن نام نرم افزارهایی مانند تلگرام، فیسبوک، توییتر و … را منع کرد. در نتیجه عدم نام بردن تلگرام ، فیس بوک ، توییتر توسط مدیران، تولید محتوا کنندگان و برنامه نویسان به یک امر ضروری و حیاتی تبدیل شده است. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا خبر ممنوعیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

عدم استفاده ازعنوان تلگرام، فیس بوک و یوتیوب توسط ناشران

عدم استفاده ازعنوان تلگرام، فیس بوک و یوتیوب توسط ناشران

طبق این پیامک که از سوی وزارت ارشاد برای مدیران فعالیت های مجازی فرستاده شده است. بنابراین استفاده از نام هر کدام از این نرم افزارها به هر طریق و هر شکل اعم از محیط مجازی، روی بسته نرم افزار مطلقا ممنوع و غیر قانونی است. در صورت استفاده  و بنابر اطلاعیه صادر شده به چنین نرم‌افزارهایی هیچ گونه هولوگرامی تعلق نخواهد گرفت. بسیاری از ناشران دیجیتال، نام این شبکه‌های اجتماعی خود را روی محصولاتشان درج کرده‌‌اند. اما اکنون به نظر می‌رسد با توجه به اطلاعیه بعد از این، آنها باید جهت حذف این عناوین فیلتر شده اقدام کنند.

لازم به ذکر است که همه افراد حقیقی و حقوقی دارای پروانه کار پیامک عدم نام بردن تلگرام ، فیس بوک ، توییتر توسط مدیران، تولید محتوا کنندگان و برنامه نویسان را دریافت کرده‌اند. طبق برنامه، این کار جهت پاکسازی بازار از محتوای ناسالم و نامناسب، عدم استفاده ازعنوان تلگرام، فیس بوک و یوتیوب توسط ناشران در راستای دریافت هولوگرام در این حیطه، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به کار شده است. فلذا از این به بعد از با ناقضان برنامه ممنوعیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده برخورد قانونی خواهد شد.

عدم نام بردن تلگرام ، فیس بوک ، توییتر توسط مدیران، تولید محتوا کنندگان و برنامه نویسان

عدم نام بردن پلتفرم های فیلتر شده توسط مدیران

  • حذف عناوین فیلتر شده از روی محصولات

  • منع استفاده از عناوین پلتفرم های فیلتر شده

  • عدم دریافت مجوز های قانونی در جهت فعالیت در حیطه مجازی در صورت استفاده از عناوین تلگرام ، فیس بوک ، توییتر

  • برخورد قانونی با ناقضان ممنوعیت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده

  • برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه بیار برای ایفون   بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×