گوشی تاشو پیکسل فولد

گوشی تاشو پیکسل فولد

بر اساس گزارش ها موجود از سوی مشاوران DSCC، شرکت بزرگ گوگل از سفارش تعدادی از قطعات مربوط به تولید انبوه گوشی تاشو پیکسل فولد منصرف شده است. البته صحت این خبر به طور قطع مشخص نشده است که این انصراف کلی است یا به تعویق افتاده است. خبر قطعی این است که قرار نیست تا پایان ۲۰۲۱ این گوشی های پیکسل فولد تولید شوند. منتقدان می گویند که گوگل به خاطر اطلاع از شکست رقابت در بازار جهانی مربوط به گوشی های تاشو از این کار منصرف شده است. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا علت انصراف گوگل از سفارش قطعات تاشو  را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

گوشی های پیکسل فولد

گوشی های پیکسل فولد

با توجه به اینکه گوگل هنوز به طور رسمی از انصراف گوگل از سفارش قطعات تاشو سخن نگفته است، واقعا تصمیم این شرکت مشخص نیست.به احتمال قوی گوگل زمان ساخت گوشی های پیکسل فولد را به تعویق انداخته است. زیرا به نظر می رسد که فعلا وقت مناسبی برای رقابت در بازار موبایل‌های تاشو در جهان به وجود نیامده است. با توجه به اینکه قیمت مواد خام و قطعات تولیدی گوشی های تاشو به طور جهانی افزایش بسیار بالایی داشته است، انتظار می رود در این حیطه زمانی، مردم قدرت خرید گوشی تاشو پیکسل فولد را نداشته باشند.

در دو سه سال اخیر، زمانی که ایده تولید دوباره گوشی های تاشو مطرح شد، کاربران بسیار هیجان زده بودند. با توجه به این که صفحه نمایش گوشی های های هوشمند بسیار حساس است، تولید نوع تاشو آن هم انقلابی در فناوری خواهد بود اما به نظر می رسد گوگل هم از این شرایط اطمینان کامل ندارد. به همین دلیل فعلا هیچ بیانیه ای در خصوص تولید، انصراف و یا تعویق در ساخت گوشی تاشو پیکسل فولد صادر نشده است. باید منتظر بمانیم تا بدانیم که گوگل چه تصمیمی را برای تولید و عرضه گوشی پیکسل فولد در پیش خواهد گرفت.

 

انصراف گوگل از سفارش قطعات تاشو

انصراف گوگل از سفارش قطعات تاشو

  • عدم آمادگی گوگل برای رقابت در مورد تولید گوشی های تاشو در سال ۲۰۲۱

  • وجود انواع نظر در مورد انصراف، متوقف سازی و تعویق سفارشات گوگل

  • لزوم دنبال کردن نظرات گوگل در مورد تولید این گوشی ها

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه شوتایم برای ایفون  بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×