تغییر نام تراشه‌های اسنپدراگون کمپانی کوالکام

تغییر نام تراشه‌های اسنپدراگون کمپانی کوالکام

چندی پیش شرکت کوالکام رسما اعلام کرد که دیگر چیپ های خود را با نام اسنپدراگون ۸۹۸ معرفی نخواهد کرد. تصمیم بر تغییر نام تراشه‌های اسنپدراگون کمپانی کوالکام خبر عجیبی بود.  پس از انتشار خبر مربوط به تراشه‌های اسنپدراگون شرکت کوالکام در همین راستا اعلام شد که دیگر تراشه‌های جدید با نام‌گذاری ۷xx ،۸xx و ۶xx نخواهیم داشت. این شرکت اعلام کرد کرد که قطعه اسنپدراگون ۸۹۸ هم با نام چیب Gen1 از راه می‌رسد. این شرکت قبل از برگزاری رویداد Tech Summit 2021 در تاریخ ۹ آذر، اطلاعاتی را انتشار داده است. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا رکورد شکنی سهام اپل را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

چیپ Gen1

چیپ Gen1

این سبک یعنی تغییر نام تراشه‌های اسنپدراگون کمپانی کوالکام ابتدا برای چیپ سری ۸ اعمال خواهد شد. در حقیقت شرکت کوالکام تایید کرده است که دیگ نام گذاری اسنپدراگون ۸۹۸ وجود نخواهد داشت. از این پس باید منتظر معرفی آنها با نام جدید اسنپدراگون چیپ Gen1 باشیم. در سال‌های آینده هم قرار است مدل های بعدی و نسل‌های جدید با نام های Gen2 و Gen3 تولید شوند. با توجه به گزارشات به دست آمده فقط تراشه‌های اسنپدراگون شرکت کوالکام در یک مدل روانه بازار می‌شوند.

تعداد اعضای تراشه‌های اسنپدراگون سری ۷، اسنپدراگون سری ۶ و اسنپدراگون سری ۴ زیاد است، بنابراین تخمیین در مورد تغییر نام تراشه‌های اسنپدراگون کمپانی کوالکام دقیقا عملی نیست. اما به گفته شرکت کوالکام جدا از تعویض اسامی تراشه‌های اسنپدراگون شرکت کوالکام قرار است برندهای کوالکام و اسنپدراگون از یکدیگر جدا شوند. این یعنی اسنپدراگون می خواهد به یک برند  مستقل تولید محصولات الکترونیکی تبدیل شود. این کمپانی پس از نام گذاری چیپ Gen1 در نظر دارد که از رنگ طلایی برای محصولات پرچمدارش استفاده می‌کند. خلاصه از این پس در نام گزاری تراشه های کوالکام شاهد استفاده از یک عدد به همراه شماره نسل خواهیم بود.

 

تراشه‌های اسنپدراگون شرکت کوالکام

تراشه‌های اسنپدراگون شرکت کوالکام

  • تولید نشدن اسنپدراگون ۸۹۸

  • عرضه شدن چیپ های جدید شرکت کوالکام با نام های جدید

  • تغییر نام سنپدراگون ۸۹۸

  • نام گذاری چدید چیپ Gen1

  • احتمال جدا شدن کوالکام و اسنپدراگون

  • تبدیل اسنپدراگون به یک برند جدید در دنیای تکنولوژی

     

  • برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه بیار برای ایفون   بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×