عدم دسترسی افراد به خودروهای تسلا

عدم دسترسی افراد به خودروهای تسلا

با ایجاد مشکل و قطعی اپلیکیشن تسلا، بسیاری از کاربران خودرو های این شرکت امکان ورود به ماشین های خود را از دست دادند. بعد از گذشت چند روز به نظر می رسد که مشکل در حال برطرف شدن است.  طبق گزارشات مشکل عدم دسترسی افراد به خودرو های تسلا به صورت نسبی برطرف شده و تعدادی از کاربران توانسته‌اند دوباره به خودروهایشان دسترسی پیدا کنند. نرم افزار تسلا به عنوان سوییچ  این خودروها عمل می کند. اپلیکیشن خودرو های تسلا ابتدا در کشور آمریکا و سپس در کانادا دچار قطعی شد. به دنبال آن بسیاری از کاربران جهانی از قطعی قابلیت های آن خبر دادند. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا مشکل قطعی کارکرد اپلیکیشن تسلا را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 قطعی اپلیکیشن تسلا

 قطعی اپلیکیشن تسلا

همان طور که می دانید اپلیکیشن تسلا به عنوان سوییچ عمل می کند. قطع نرم افزار باعث عدم دسترسی افراد و مانع از استفاده از آنها شد. مشکل قطعی اپلیکیشن تسلا به دنبال انتشار یک آپدیت جدید برای این نرم افزار به وجود آمد. به گفته کارشناسان این مشکل در پی افزودن قابلیت های جدید یه این برنامه به وجود آمده است. قطعی سیستم‌ و عدم دسترسی افراد به خودرو های تسلا به ندرت اتفاق می‌افتد اما در گذشته نیز شاهد چنین نمونه‌هایی بوده ایم. در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ هم با مشکل قطعی کامل سرورهای داخلی خودروهایش روبرو بوده ایم. البته مشکل عدم دسترسی افراد به خودروهای تسلا در چند ساعت برطرف شد.

ایلان ماسک در بیانیه ای افزود که قصد دارد از تمامی کاربران خودرو های تسلا از مشکل به در عدم دسترسی افراد به خودروهای تسلا عذر خواهی کند. البته گفت که تدابیری امنیتی جدیدی را در پیش گرفته است مشکل قطعی اپلیکیشن تسلا دوباره تکرار نشود. سایر شرکت های بزرگ ماشین سازی هم از این رویه پیروی می کنند و از اپلیکیشن خود به عنوان سوییچ خودرو استفاده می کنند. اما در کنار آن یک سوییچ فیزیکی هم دارند که دو صورت بروز حادثه و یا مشکل، کاربران بتوانند از خودرو هایشان استفاده کنند. اما این شرکت برای خودرو های خود چنین سوییچی در صورت عدم دسترسی افراد به خودرو های تسلا ارائه نداده است. باید منتظر بمانیم تا ببینیم تا ایلان ماسک چه تصمیمی در مورد عدم دسترسی افراد به خودروهای تسلا در آینده خواهد گرفت.

 

خودروهای تسلا

خودروهای تسلا

  • مشکل اختلال اپلیکیشن تسلا موتورز

  • ادامه برطرف سازی مشکل

  •  عذر خواهی ایلان ماسک از کاربران

  • عدم ارائه سوییچ فیزیکی

  • اولین بار نبودن ایجاد اختلال در اپلیکیشن تسلا

     

  • برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه بیار برای ایفون   بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×