رکورد شکنی سهام اپل

رکورد شکنی سهام اپل

شرکت بزرگ اپل از مدت ها قبل اعلام کرده بود که قصد دارد به دنیای خودروهای الکتریکی وارد شود. در چند روز اخیر گزارشی اعلام شده است که قرار است اپل روند تولید خودرو های خود را تسریع بخشد.  در این گزارش آمده است که قرار است این خودرو ها در سال ۲۰۲۵ به جهانیان عرضه شود. همین امر باعث افزایش ارزش سهام اپل شده است. سهام شرکت اپل با افزایش ۱.۷ درصدی در روز جمعه هفته جاری، به ارزش ۱۶۰.۵۵ دلاری رسید. در این راستا سهام شرکت اپل توانست با عبور از شرکت عظیم مایکروسافت، دوباره عنوان باارزش‌ترین کمپانی جهان را کسب کند. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا رکورد شکنی سهام اپل را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 سهام شرکت اپل

 سهام شرکت اپل

علت اصلی افزایش ارزش سهام شرکت اپل ارتباط به گزارش اخیر بلومبرگ دارد. در این گزارش آمده است که عرضه خودرو های الکترونیکی اپل کار از سال ۲۰۲۵ آغاز می شود. البته این بار کوپرتینویی‌ها وارد بازاری به شدت رقابتی خواهند شد. در این بازار شرکت‌های ززیادی مثل تسلا حضور دارد. با توجه با افزایش آلودگی کره زمین سازمان های جهانی مجبور هستند خود را با گزینه انرژی های تجدید پذیر تغییر دهند. فلذا ارزش بازار خودروهای الکتریکی در سال‌های آینده رشد پیدا خواهد کرد. و این امر دلیل رکورد شکنی سهام اپل بوده است.

در این راستا شرکت خودروسازی های قدیمی دنیا هم مثل دایملر و فولکس میزان سرمایه‌گذاری خود را در حیطه خودرو سازی الکتریکی افزایش داده‌اند. طبق نظر کارشناسان سرمایه‌گذاران جهان به آینده بازار های خودرو های الکتریکی بسیار خوشبین هستند. به همین علت ارزش سهام شرکت اپل با افزایش ۱.۷ درصدی رکوردشکنی کرده است. این رکوردشکنی سهام اپل باعث شده دوباره این شرکت باارزش‌ترین سازمان جهان شود. طبق پیش‌بینی ها تحلیلگران، عرضه خودروی های الکتریکی اپل و رکورد شکنی سهام اپل می‌تواند مانند زلزله ای به بازار خودرو سازی جهان مخصوصا تسلا وارد کند.

 

خودرو های الکتریکی اپل

خودرو های الکتریکی اپل

  • افزایش  سهام شرکت اپل

  • سریع روند خودرو سازی شرکت اپل

  • ارائه این خودرو ها تا سال ۲۰۲۵

  • ورود به بازار به شدت رقابتی خودرو سازی الکتریکی 

  • کاهش آلودگی هوا

  • جایگزینی سوخت های تجدید پذیر در بازار خودرو های بنزینی

     

  • برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه بیار برای ایفون   بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×