آرتورا سوپراسپرت هیبریدی مک لارن

آرتورا سوپراسپرت هیبریدی مک لارن

شرکت خودر سازی مک لارن با معرفی آخرین مدل هیبریدی خود  آرتورا مک لارن توانست جایزه ایجاد یک تغییر کلی و اساسی در طراحی و ساخت سوپراسپرت های هیبریدی را به دست بیاورد. علت کسب این جایزه سیر تکاملی و تحولی تمامی محصولات مکلارن است. شرکت مک لارن به عنوان یک تیم سازنده خودروهای مسابقه‌ای شناخته می شود. عرضه اولین مدل با تولید انبوه آرتورا سوپراسپرت هیبریدی مک لارن نام گرفته است. این محصول که به زودی به شکل رسمی معرفی خواهد شد، توانست قبل از عرضه جایزه بهترین ساخت به مک لارن را به دست بیاورد. در این مقاله ما به عنوان تیم تخصصی بهترین اپ استور ایرانی سیبانه تلاش کرده ایم تا آرتورا جدید ترین خوروی هیبریدی مک لارن را به طور دقیق بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

 آرتورا مک لارن

 آرتورا مک لارن

شرکت مک‌لارن اتوموتیو تولیدکننده خودروهای اسپرت کشور بریتانیا است. مک‌لارن در سال ۱۹۸۹با هدف ساخت ماشین های شهری که دارای تکنولوژی خودروهای مسابقات فرمول یک  با نام مک‌لارن کارز آغاز به کار کرد. این شرکت همکاری به شدت نزدیکی با تیم مسابقات فرمول یک مک‌لارن ریسینگ دارد. آرتورا سوپراسپرت هیبریدی مک لارن جدید ترین عضو این خانواده است که توانسته است یه جایزه جهانی به عنوان Walpole Luxury در مراسمی در کشور انگلستان قبل از عرضه به دست بیاورد.  قبل از آرتورا مک لارن ابر ماشین P1 هیبریدی را این شرکت به به صورت محدودی به جهان عرضه کرده بود.

آرتورا سوپراسپرت هیبریدی مک لارن دارای یک موتور V6 با زاویه بین دو بلوک سیلندر ۱۲۰ درجه است. در این موتور توربوشارژرها مابین دو بلوک سیلندر قرار دارند و وظیفه نیرو دهی به موتور را دارند. البته آرتورا مک لارن یک موتور الکتریکی هم در گیربکس ۸ سرعته دو کلاچه و موتور دارد. قدر این موتور ها خارق العاده است و به صورت کلی می توان گفت که در مجموع قدرت موتور ارتورا به ۶۷۱ اسب بخار می‌رسد. این به نوبه خود یک انقلاب و خبری شگفت انگیز در مورد تولیدات مک لارن است. موتور احتراق داخلی ارتورا مک لارن دارای سیستم روغن کاری خشک است.

سایر ویژگی های آرتورا سوپراسپرت هیبریدی شرکت مک لارن

سایر ویژگی های آرتورا سوپراسپرت هیبریدی شرکت مک لارن

مک لارن ارتورا قابلیت رانندگی در حالت تمام برقی را به دوستداران خود می دهد. تنها اشکال آن در اینجا است که برد حرکتی آن بسیار کوتاه است. در حقیقت می توان گفت که موتور حرکتی و موتور برقی آرتورا صرفا جهت افزایش قدرت خودرو و گشتاور موتور احتراقی استفاده شده‌است. اما با توجه به این که امروزه مشکل آلودگی هوا به نقطه حساس برای جهان رسیده است، در نتیجه هر گونه حرکتی در جهت کاهش آلودگی با تحسین جهانی رو به رو می شود. پس می توان گفت چیزی که باعث جایزه شده است کاهش مصرف سوخت آرتورا می باشد. اگر بخواهیم در مورد بسته باتری صحبت کنیم، آن هم به گنجایش ۷.۴ KWh دقیقا در پشت سر راننده تعبیه شده است.

البته مک لارن رقبای قدری مثل فراری دارد. محصول مشابه ارتورا مک لارن در شرکت فراری با نام  ۲۹۶ GTB تولید می شود. اما توان موتور این مدل فراری ۸۱۹ اسب بخار است. چیزی خیلی بیشتر از تولید مک لارن. امابا توجه به قیمت بالای این مدل از خودروهای فراری، انتظار می رود آرتورا مک لارن با تکنولوژی و طراحی جدید در ساختش، به صورت بهتر و محبوب تری در سطح جهانی عرضه شود.

 

جایزه بهترین ساخت به مک لارن

جایزه بهترین ساخت به مک لارن

  • ارائه جایزه به خودرو سازی مک لارن

  • جدید ترین خودرو مک لارن

  • ارائه این خودرو ها تا سال ۲۰۲۵

  • ورود به بازار به شدت رقابتی خودرو سازی الکتریکی 

  • کاهش آلودگی هوا

  • جایگزینی سوخت های تجدید پذیر در بازار خودرو های بنزینی

     

  • برای اطلاع از آخرین اخبار حوزه تکنولوژی و اپل، سیبانه را در اینستاگرام دنبال کنید :

اینستاگرام سیبانه

 

اپ استور ایرانی سیبانه ارايه دهنده نرم افزار‌های اورجینال و ایرانی با تضمین پایداری .

این هفته برنامه موسیقی ما برای ایفون بسیار پربازدید بوده است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
×